بازی ,پیکان ,تواند ,برابر ,فرصت ,موقعیت ,برابر پیکان ,کارهای بزرگ ,فرصت سوزی ,استفاده نکرد

مس می تواند قدردارن این بازی بزرگ باشد

بارها و بارها برای مس در این فصل از سوی رقیبان فرصت ایجاد شد تا خود را به بالای جدول برساند ولی این تیم در بازی های ساده خود از ان ها استفاده نکرد تا شاید عادت جدیدی از خود ارایه کند و آن اینکه مس در بازی های مشکل برای خود موقعیت های طلایی بسازد...

درست همانند اتفاقی که در راه گلزنی های این تیم رخ می دهد و در حالی که مسی‌های شهر کرمان از راحتترین موقعیت ها برای گلزنی چشم پوشی می کنند، ولی عادت کرده اند که از سخت ترین موقعیت ها برای خود گل بسازند و شاید قرار بر این است که مس در بازی های سخت خود نیز راه سعادت خود را پیدا کند...حتی اگر این بازی برابر پیکان در تهران باشد.

مس در طول این فصل نشان داده است که در بازی های بزرگ، کارهای بزرگ را انجام میدهد... برد در آبادان برابر نفت و شکست ماشین سازی و مس رفسنجان در خانه حریف از کارهای بزرگی بوده است که مس انجام داده است و باید امیدوار بود که کسب یک نتیجه غرور انگیز برابر پیکان آن هم در خانه حریف، می تواند نقطه پایانی بر کارهای بزرگ تیم وینگو در پایان دور رفت باشد.

سرنوشت تیم ها نیز دقیقا در همین روزهای بزرگ است که ثبت می شود و اگر مس موفق شود در پایتخت بزرگی خود را برابر پیکان ثابت کند، نتیجه ای را کسب کرده است که در پایان فصل می تواند به این تیم کمک فراوانی کند و در سرنوشت آن تاثیر مستقیم بگذارد.

مس که از تنبلی حریفانش استفاده نکرد و به نوعی در هفته های گذشته فرصت سوزی را ترجیح می داد، حالا باید خود زرنگی کند و از بازی با پیکان برای خود موقعیت و فرصت بسازد تا به جایگاه دلخواه خود در جدول برسد.

وقتی که مس در آبادان و رفسنجان می تواند پیروزی های دلنشین کسب کند قطعا در تهران هم می تواند کارهای بزرگ انجام دهد و مسی ها آنقدر مهره و قدرت دارند که بدون ترس در زمین پیکان به میدان بروند.

باید دید بگوویچ در این بازی که هوش بسیار و دقت زیاد می خواهد تا فاتحانه زمین مسابقه را ترک کند، یکبار دیگر هنر خود را نشان خواهد داد و با کسب یک نتیجه عالی،کرمانی ها را نسبت به مس در نیم فصل دوم دلگرم خواهد کرد؟!

منبع اصلی مطلب : تک به تک، خبر و تحلیل ورزشی
برچسب ها : بازی ,پیکان ,تواند ,برابر ,فرصت ,موقعیت ,برابر پیکان ,کارهای بزرگ ,فرصت سوزی ,استفاده نکرد
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : فرصت سازی نه فرصت سوزی برابر پیکان