کرمان ,ورزشی ,بازی ,موضوع ,روزهای ,آنفولانزای ,مسابقات ورزشی ,آنفولانزای خوکی ,شهرهای دیگر

مسابقات ورزشی هم در کرمان تعطیل شد

بعد از تعطیلی مدارس و دانشگاه ها در کرمان به دلیل شیوع ویروس آنفولانزای خوکی در این شهر، مسابقات ورزشی در کرمان نیز تعطیل شد.

       http://www.primo-pc.com/uploads/1/0/7/7/10774158/9448163_orig.jpg

جدا از افسانه سرایی ها و شایعاتی که فقط ترس های بیخود را دل همشهری ها ایجاد می کند و بازار آن به شدت داغ و شنیدن برخی از آن ها به غایت خنده دار می‌باشد! اما این موضوع که تاکنون جان بیش از 30 نفر از هموطنان ما را گرفته است بسیار جدی است و لزوم پیشگری برای شیوع بیشتر آن نیز بسیار حیاتی است.

این ویروس بعد از تعطیلی مقاطع تحصیلی در کرمان حالا به میادین ورزشی هم حمله کرده است و موجب تعطیلی مسابقات ورزشی کشوری در کرمان شده است.

فدراسیون فوتبال برخی بازی های لیگ های پایه از جمله بازی نوجوانان مس برابر توانیر بندرعباس را لغو کرد و اتفاق مشابهی نیز در فدراسیون بسکتبال افتاد و یکی از بازی های لیگ دسته اول کشور در کرمان کنسل شد.

البته فعلا تصمیمی برای بازی تیم فوتبال مس کرمان در لیگ دسته اول برابر پاس همدان که روز یکشنبه برگزار می شود اتخاذ نشده است و برگزاری این بازی به قوت خود باقی است که باید دید طی روزهای آتی تصمیم جدیدی برای آن اتخاذ خواهد شد.

البته عبور مرور در کرمان به حالت طبیعی خود ادامه دارد و مشکلی برای رفتن تیم های ورزشی کرمان به شهرهای دیگر نیست و بازی تیم های کرمانی در شهرهای دیگر طی روزهای آتی انجام می شود.

موضوع آنفولانزای خوکی که در کرمان شایع شده است حالا موجب نگرانی سراسر کشور شده است و همه امیدوارند که این موضوع طی روزهای آتی به طور کلی ریشه کن شود.

منبع اصلی مطلب : تک به تک، خبر و تحلیل ورزشی
برچسب ها : کرمان ,ورزشی ,بازی ,موضوع ,روزهای ,آنفولانزای ,مسابقات ورزشی ,آنفولانزای خوکی ,شهرهای دیگر
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : حمله آنفولانزای خوکی به زمین های ورزشی