بازی ,برابر ,نتیجه ,البته ,سرنوشت ,امتیاز ,برای رسیدن ,بازی خانگی ,همین روست ,داشته باشد ,فردا نتیجه

رسیدیم به دو راهی صعود یا سکوت!

در روزی که مس با خیال راحت به مصاف پاس همدان می رود و دغدغه دنبال کردن نتایج رقیبانش را ندارد، می تواند با کسب یک نتیجه خوب، استرس را در چند روز آینده به اردوی رقیبانش بیاورد.

http://dl.mes-fc.ir/img/photo/20151104001309375.JPG

البته شاگردان وینگو بگوویچ اصلا و ابدا نباید فردا به گونه این نتیجه را برای خود ثبت کنند که عذاب را به اردوی خود و آرامش را تقدیم حریفانشان کنند... در صورتی که مس فردا نتیجه ای غیر از سه امتیاز بازی را برای خود ثبت کند، باید حداقل تا شروع نیم فصل دوم از جمع مدعیان خداحافظی کند و روزهای دشواری را در تعطیلات پشت سر بگذارد.

بازی مس برابر پاس همدان، شباهت های زیادی به بازی فصل قبل مس برابر نفت و گاز گچساران دارد... آن بازی شاید از نظر حساسیت برای مس خیلی بازی درجه یکی محسوب نمی شد اما آن بازی به نوعی سرنوشت دو تیم را تعیین می کرد. در آن بازی که اولین مسابقه مس در دور برگشت محسوب می شد، هر نتیجه ای غیر از برد برای مس سبب می شد که این تیم در پائین جدول به مشکل بخورد اما پیروزی در آن بازی می توانست راه صعود به بالا و موفقیت های بعدی را برای مس ترسیم کند که البته مس آن بازی را با چنگ و دندان در دقیقه نود برد و بالا و پائین پریدن های مسی ها بعد از ان بازی اصلا نکته عجیبی نبود چراکه آن ها به اهیت این سه امتیاز کاملا واقف بودند.

شاید در ظاهر بازی مس برابر پاس همدان از بازی های چند هفته اخیر مس برابر پیکان و خونه به خونه و... اهمیت کمتری حداقل روی کاغذ داشته باشد اما در واقع این بازی است که سرنوشت مس را می تواند رقم بزند و اگر مس فردا نتیجه ای غیر از سه امتیاز را برابر این تیم پائین جدولی کسب کند، سرنوشت خوبی را برای خود جهت قرار گرفتن در چمع سه تیم بالای جدول رقم نزده است.

البته نه برد در این بازی مس را به لیگ برتر می رساند و نه شکست در آن کار مس را برای صعود تمام می کند اما این بازی با توجه به نتایج هفته های اخیر مس، کاملا حساسیت مضاعفی دارد و از همین روست که مس در این بازی خانگی به هیچ چیز غیر از سه امتیاز نباید بسنده کند.

از همین روست که مس برخلاف همه بازی های گذشته خود باید در بازی برابر پاس با نهایت حواس جمع به میدان برود و بداند اگر در بازی فردا هم بخواهد موقعیت های گل خود را سادگی از دست بدهد، به بدترین شکل ممکن جواب آن ها را دریافت خواهد کرد. البته مسی ها باید برای این بازی آرامش ذهنی و روانی کامل داشته باشند و بدانند که از حریف خود بسیار برتر هستند...

مسی ها اگر قبول کنند که از حریف تیم قوی تری دارند و البته کمتر اشتباه کنند و جازه ندهند که این تیم نیز در زمین تمرکز داشته باشد می توانند خیلی سریع به هدف خود برسند.

قطعا در بازی روز یکشنه پاسی ها برای خراب کردن بازی مس به کرمان می آیند و از شتاب کرمانی ها برای رسیدن به گل به سود خود بهره می برند اما بگوویچ و یارانش باید بدانند که برای رسیدن به پیروزی در این بازی نود دقیقه فرصت دارند و این نود دقیقه برای آن ها بسیار سرنوشت ساز و با اهمیت است و از همین رو فقط با بازی با تمرکز خودشان است که باید سه امتیاز را برای خود ثبت کنند.

همه امیدوارند که در آخرین بازی خانگی نیم فصل، نتیجه برای مس به گونه ثبت شود که در نیم فصل دوم مس کار خود را با امیدواری تمام آغاز کند و نه با داستان های دیگر...

منبع اصلی مطلب : تک به تک، خبر و تحلیل ورزشی
برچسب ها : بازی ,برابر ,نتیجه ,البته ,سرنوشت ,امتیاز ,برای رسیدن ,بازی خانگی ,همین روست ,داشته باشد ,فردا نتیجه
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : سرنوشت ساز مثل بازی با پاس