بازی ,دفاع ,بازیکن ,زاده ,اسماعیل ,امرایی ,اسماعیل زاده

سه امتیاز فوق العاده به موقع

سه امتیاز به موقع مس برابر پاس همدان، در آستانه تعطیلات نیم فصل اول لیگ دسته اول کشور، حالا همه کویرنشینان را به صعود مس به لیگ برتر دو چندان امیدوار کرده است.

http://dl.mes-fc.ir/img/photo/20151104000949726.JPG

خاصیت های پیروزی مس برابر پاس دو چندان خواهد بود و همانطور که از قبل اشاره شد، این برد می‌تواند در ادامه کار، تاثیرات بسیار زیادی برای کرمانی ها داشته باشد.

اما برای کسب این پیروزی چند عامل مهم نقش داشت که در این بازی کاملا چشم نواز بود.... اول از همه تداوم بازی های اثرگزار کیوان امرایی برای مس کرمان است. .وقتی که کادر فنی مس سرانجام در بازی قبل امرایی از از پشت مهاجمان مس به خط حمله جابه جا کرد، خیلی سریع تر از آنچه که تصور می کرد نتیجه گرفت و امرایی در بازی با پیکان یکی از چهره های برتر زمین بود.

این بازیکن در بازی با پاس هم زمانی که در نوک خط حمله به کار گرفته شد بازهم توانمندتر از همه بازی های گذشته خود نشان داد و گل مس نیز از روی خلاقیت او به ثمر رسید کما اینکه او سه موقعیت دیگر را به عنوان مهاجم مس برای سایر بازیکنان دیگر فراهم کرد نه به عنوان هافبک بازیساز...از همین رو بازهم باید امرایی را در نوک حمله مس ببینیم.

دیگر بازیکن مس که به حق شایسته دریافت عنوان بهترین بازیکن زمین هم بود، عبدالله حسینی نام داشت که در خط دفاع مس اوج اعتماد و استحکام را به نمایش گذاشت. بدون شک خط دفاع مس که در این فصل یکی از نقاط قوت غالب مس بوده است، با آمادگی این بازیکن است که به آرامش رسیده است و حالا تمامی ارکان خط دفاع مس که به یک هماهنگی کامل رسیده اند، با وجود این بازیکن آماده، بازهم روزهای خوب خود را ادامه می دهند.

در روزی که حسینی کمترین اشتباه فردی را داشت، همه به یاد بازی های فوق العاده شجاع خلیل زاده در خط دفاع مس آن هم در اوج جوانی می افتند و شاید بازهم یکی از بهترین دفاع وسط های فوتبال ایران، از تیم مس عرضه شود...

در این بازی باردیگر مشخص شد که بگوویچ باید حسابی تمرکز خود را به جذب یک بازیکن با قابلیت بازیسازی در نیم فصل جمع کند چراکه افشین اسماعیل زاده نیز در این پست هنوز نتوانسته است خود را به ترکیب و افکار سرمربی مس غالب کند. اسماعیل زاده در این بازی تنها یک پاس تو در مهاجم راه انداز داد که از شانس بدش آن هم به اشتباه آفساید اعلام شد. اکثر پاس های اسماعیل زاده به عرض و عقب معطوف می شد که نمی توانست برای بازیکنی در پست او عملکرد عالی محسوب شود. با این حال اسماعیل زاده با فرصت های بیشتر می تواند به شرایط آرمانی خود بیشتر برسد و در این بازی نشان داد که می تواند اعتماد بیشتری را به سمت خود جلب کند.

به طور کلی با دفاع مطمئن مس، استفاده از تک موقعیت ها می تواند این تیم را به خواسته هایش برساند و سه امتیازهای به موقع را نظیر آنچه که در بازی با پاس رقم خورد، خیلی به موقع به حساب این تیم بریزاند. 

منبع اصلی مطلب : تک به تک، خبر و تحلیل ورزشی
برچسب ها : بازی ,دفاع ,بازیکن ,زاده ,اسماعیل ,امرایی ,اسماعیل زاده
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : سپاس از مسی های آماده برابر پاس