بازی ,انتقالات ,زمین ,تعطیلات ,انجام ,برگشت، ,میلاد جعفری ,بهترین استفاده ,گیتی پسند ,برابر گیتی ,جلوی زمین

تمرکز بر 50 متر جلوی زمین

هرچند بازی های دور رفت لیگ دسته اول کشور برای مس با بازی برابر پاس همدان رسما تمام شد اما تعطیلات نیم فصل اول برای این تیم بعد از اولین بازی دور برگشت برابر گیتی پسند آغاز خواهد شد و این تیم بعد از بازی بعدی خود به تعطیلات نیم فصل و بازار نقل و انتقالات وارد خواهد شد.

http://dl.mes-fc.ir/img/photo/20151214124026185.jpg

با اینکه تیم ها در نیم فصل با تعطیلات تقریبا یک ماهه روبرو خواهند شد، اما دو نبرد بیرون از زمین در این ایام برای تیم های لیگ یکی به شدت داغ خواهد بود. اول نحوه آماده سازی تیم ها در این ایام که با اردوهای بدنسازی و تدارکاتی همراه خواهد شد و تیم موفق نیم فصل دوم دقیقا همان تیمی است که بهترین اردو را برگزار کرده است و دوم بازار نقل و انتقالاتی که تیم ها در آن آخرین تقویت خود را در این فصل انجام می دهند.

مسی های کرمان سال گذشته بهترین استفاده را از این نقل و انتقالات کردند و با تغییرات گسترده ولی منظمی که در تعطیلات نیم فصل سال قبل در تیم خود انجام دادند، به بهترین شکل ممکن تیم خود را متحول کردند و با جذب بازیکنان مفید و همچنین برگزاری اردوی مناسب، تیم در حال سقوط خود را تبدیل به یک تیم مدعی کردند.

حالا هواداران مس امیدوارند که این تجربه موفق در نیم فصل لیگ امسال هم تکرار شود و تیم مس بهترین استفاده را از تعطیلات نیم فصل انجام دهد تا بهترین نتیجه را طول بازی های دور برگشت، از آن ببیند.

البته برخلاف سال قبل، تیم مس با توجه به تیم خوبی که در ابتدای لیگ امسال برای خود بست، زحمت کمتری به نسبت سال گذشته در نقل و انتقالات نیم فصل دارد اما اصلا و ابدا نباید از تقویت تیم خود در این موسم غافل بماند تا به نوعی از رقیبانش به خصوص در بالای جدول جا بماند.

هرچند مسی ها با جذب میلاد جعفری از تیم استقلال اهواز به تیم خود نشان دادند که اصلا دوست ندارند شاگرد تنبل نقل و انتقالات نیم فصل باشند و برای این ایام با دست پر و برنامه های جدی زنبیل به دست به بازار می روند.

جذب میلاد جعفری نشان داد مطابق انتظارها تمرکز مس در نقل و انتقالات به سمت فاز تهاجمی خود است و این تیم کاملا علاقه مند است که در دور برگشت، خط حمله خود را هم همانند خط دفاع خود با رکوردهای عالی همراه کند از همین رو تمرکز خود را به 50 متر جلوی زمین خود معطوف کرده است تا راه گلزنی های مس در دور برگشت هموارتر شود.

مس قطعا به چند بازیکن به اصطلاح "بازی دربیار" در فاز تهاجمی خود نیاز دارد تا با سرعت و تکنیک خود در بازی های سنگین دور برگشت، گل های حساس را برای مس به ثمر برسانند. بازیکنانی که چه در نوک حمله و چه در پشت مهاجمان، قابلیت چرخاندن توپ به بهترین شکل به سمت دروازه حریف را داشته باشند.

باید دید بعد از تبرد حساس داخل زمین مس برابر گیتی پسند در اصفهان، نبرد خارج از زمین مس در موعد نقل و انتقالات نیم فصل به کجا ختم خواهد شد و اتفاقات این تیم به چه صورت می‌شود.

منبع اصلی مطلب : تک به تک، خبر و تحلیل ورزشی
برچسب ها : بازی ,انتقالات ,زمین ,تعطیلات ,انجام ,برگشت، ,میلاد جعفری ,بهترین استفاده ,گیتی پسند ,برابر گیتی ,جلوی زمین
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : استراتژی مس برای تقویت در نیم فصل